Monika Medzevičienė
Medicinos psichologė
Esu medicinos psichologė Monika Medzevičienė. Gyvenime laikausi tokių principų kaip empatija, nuoširdumas, rūpestingumas, palaikymas, kantrybė, atsakomybė ir pagarba žmogui. Tikiu, kad kiekvienas žmogus yra unikalus, svarbus, vertingas ir reikalingas. Mano gyvenimo credo: „Yra tik viena tikra vertybė – tai žmogaus ryšys su kitu žmogumi.“ – Antuanas de Sent–Egziuperi.
Visada siekiu naujų įgūdžių ir žinių, todėl nuolat tobulinu turimas kompetencijas įvairiose konferencijose, seminaruose ir mokymuose. Ypatingai mane dominanti sritis – klinikinė psichodiagnostika – leidžianti objektyviai įvertinti asmens psichikos ir emocinę būklę, gebėjimus, galimus sunkumus, stipriąsias ir silpnąsias puses. Atlieku kognityvinių funkcijų (atminties, dėmesio, mąstymo), asmenybės, emocinės sferos, aktyvumo ir dėmesio sutrikimo (ADHD) bei autizmo spektro bruožų pagal CARS tyrimus.
Patirtis
2022 – dabar medicinos psichologė LSMUL KK Psichiatrijos klinikoje
2021 – 2022 medicinos psichologė Kauno miesto poliklinikos Centro padalinyje
Išsilavinimas
2022 – dabar podiplominės kognityvinės elgesio terapijos (KET) psichoterapijos studijos Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU)
2019 – 2021 sveikatos psichologijos magistro laipsnis Vytauto Didžiojo Universitete (VDU)
2014 – 2019 psichologijos bakalauro laipsnis Vytauto Didžiojo Universitete (VDU)
Narystė/Mokymai/Kita
Lietuvos psichologų sąjunga (LPS)
Lietuvos psichiatrų asociacija (LPA)
2023 TLK-11 klasifikacija psichiatrijoje: asmenybės sutrikimai ir obsesinis – kompulsinis sutrikimas
2022 Demencijų neuropsichologiniai simptomai ir jų patikra
2022 Psichikos norma ir patologija: kur riba?
2022 TLK-11 klasifikacija: šizofrenijos registro sutrikimai
2021 Autizmas: ką reikia žinoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams?
2021 Šizofrenijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė
2021 Psichologinės traumos ir adaptacijos sutrikimo atpažinimas bei psichologinio psichotraumatologinio įvertinimo pagrindai
2021 Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė
2021 Savižudybių rizikos ženklų atpažinimas ir pirmos emocinės pagalbos teikimas
2023 02 09 skaičiau pranešimą: „Obsesinį-kompulsinį asmenybės sutrikimą turintis pacientas specialisto kabinete: kaip atpažinti ir ką daryti“ konferencijoje „Kaip dirbti su psichikos sveikatos sunkumų patiriančiu žmogumi“.
2022 06 07 skaičiau pranešimą: „Psichosomatiniai nerimo ir depresijos simptomai bei psichoterapijos nauda juos gydant“ konferencijoje „Pažvelkime kitu kampu – alternatyvos medicinoje“.
2021 11 30 pravedžiau kino terapijos seansą, skirtą filmui „Gražus sūnus“ tarptautiniame projekte „Įstrigę celiulioide – kinas kaip socialinės integracijos priemonė“.
Paslaugos
Kiti specialistai
Susiję straipsniai
Susisiekime
Darbo laikas
I – V 9:00-19:00
VI 9:00-14:00
VII Nedirbame