Pagridinis » Paslaugos » Vaikams ir paaugliams

Vaikams ir paaugliams

Klinikoje „Lotus Medica“ vaikams ir paaugliams iki 18 metų teikiama profesionali gydytojų psichiatrų, medicinos psichologų, socialinių darbuotojų pagalba, atliekami psichodiagnostiniai tyrimai, esant poreikiui vykdomos šeimos konsultacijos.

Vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija

Specialistas konsultuoja ir gydo vaikus bei paauglius iki 18 metų amžiaus. Tiek pirminių, tiek pakartotinių konsultacijų metu yra vertinama vaiko/paauglio bei lydinčių asmenų (tėvų, globėjų) pateikiama informacija, aptariama būsena, sutrikimų priežastingumas bei reikiamos pagalbos taktika. Prireikus, skiriamas medikamentinis gydymas.
Lotus Medica - Vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija

Psichologo konsultacija vaikams ir paaugliams

Psichologo konsultacija yra efektyvi pagalba vaikams, paaugliams ir suaugusiems, apimanti probleminių situacijų analizę tiek šeimoje, tiek socialinėje aplinkoje. Konsultacijų metu dėmesys kreipiamas į išgyvenamų emocijų įsisąmoninimą bei galimus probleminės situacijos sprendimo būdus.

Psichologo konsultacija, įtraukiant vaiką/paauglį ir jo šeimos narius, yra neatsiejama vaikų ir paauglių psichikos sutrikimų gydymo dalis. Konsultacija padeda sudaryti veiksmų planą bei aptarti kylančias problemas jį įgyvendinant.

Socialinio darbuotojo konsultacija

Socialinio darbuotojo konsultacija – vis labiau populiarėjanti paslauga visame pasaulyje ir Lietuvoje. Ši konsultacija yra itin prasminga esant priklausomybių ligoms tiek sergančiam asmeniui, tiek jo šeimos nariams. Tai unikalus būdas užmegzti gydantį kontaktą su vaikais ir paaugliais. Taip pat būdas gauti atsakymus į gausius socialinius klausimus, tokius kaip reikiamos gydymo paslaugos aptarimas ir informacijos apie gydymo institucijas gavimas, neįgalumo ir darbingumo, teisinio veiksnumo, apgyvendinimo socialinės globos ar slaugos namuose klausimų analizė, medicinoje.

Lotus Medica - Socialinio darbuotojo konsultacija

Kompleksinė kelių specialistų konsultacija

Esant specialisto rekomendacijai bei kliento pageidavimui, galima kelių specialistų konsultacija vienu metu, pavyzdžiui gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro ir psichologo ar socialinio darbuotojo. Tokiu būdu galimas visuminis būsenos ir kitų faktorių, įtakojančių sveikatą, įvertinimas bei išsamių rekomendacijų formulavimas.

Susisiekime

Statybininkų g. 16, LT-50120 Kaunas

Tel. +370 696 59955

El. paštas: info@lotusmedica.lt

Darbo laikas

   I – V 9:00-19:00

VI 10:00-14:00 (kas antrą šeštadienį)

VII Nedirbame