Pagridinis » Konsultacija internetu

Konsultacija internetu

Nuotolinė specialisto konsultacija

Visi klinikos „Lotus medica“ specialistai konsultuoja nuotoliniu būdu įvairiomis vaizdo komunikacijos programomis ir/ar telefonu.

Paslauga patogi užsienyje ar kitame mieste gyvenantiems, daug dirbantiems ar keliaujantiems bei norintiems išlaikyti visišką konfidencialumą žmonės. Taip pat, negalintiems atvykti į kliniką dėl įvairių somatinių ligų ar besilaikantiems saviizoliacijos.

Registracija

Telefonu: +370 696 59955

El.paštu: info@lotusmedica.lt

Registracija internetu
Konsultacija internetu - kam skirta?

Kam skirta?

Dažniausiai nuotolines specialistų konsultacijas renkasi užsienyje ar kitame mieste gyvenantys, daug dirbantys ar keliaujantys, bei norintys išlaikyti visišką konfidencialumą žmonės.

Konsultacija internetu - kodėl internetu

Kodėl internetu?

Nuotolinė specialisto konsultacija nesiskiria nuo konsultacijos klinikoje. Vienintelis skirtumas – pacientas nėra fiziškai atvykęs į kliniką. Specialisto konsultacija internetu suteikia galimybę gauti profesionalią pagalbą gimtąja kalba, kad ir kur bebūtumėte.

Konsultacija internetu - kaip tai vyksta?

Kaip tai vyksta?

Sutartu laiku prie Jūsų nuotolinio konsultavimo paskyros prisijungia specialistas. Su specialistu aptariate gydymo planą bei patogiausią receptų atsiėmimo būdą.

Psichologo konsultacija internetu - Lotus Medica

Psichologo konsultacija internetu

Tyrimais įrodyta, kad psichologo konsultacijų internetu efektyvumas niekuo nesiskiria nuo psichologo konsultacijų klinikoje. Kai kuriais atvejais, turint subtilesnių problemų, tokių kaip prievartos išgyvenimas, turint seksualinių sutrikimų, gėdijantis savo sutrikimų ar pan., konfidencialus konsultavimasis internetu gali būti efektyviausia pagalba.

Priklausomai su situacijos sudėtingumo, psichologas ir pacientas susitaria dėl sesijų skaičiaus. Pradžioje mes siūlome bent 5 sesijų paketą tam, kad būtų galima įvertinti progresą.

Licencijuoti specialistai

Lotus Medica privačioje klinikoje Kaune dirba kvalifikuoti suaugusių psichiatrai, vaikų psichiatrai, vaikų ir paauglių psichiatrai, psichologai, vaikų psichologai, socialiniai darbuotojai. Skaityti plačiau apie mūsų specialistus

Konsultuojame lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Informacija apie paslaugų kainas

Susisiekime

Statybininkų g. 16, LT-50120 Kaunas

Tel. +370 696 59955

El. paštas: info@lotusmedica.lt

Darbo laikas

   I – V 9:00-19:00

VI 10:00-14:00 (kas antrą šeštadienį)

VII Nedirbame