Pagridinis » Paslaugos » Suaugusiems

Suaugusiems

Klinikoje „Lotus Medica“ suaugusiems asmenims nuo 18 metų teikiama kompetetinga gydytojų psichiatrų, medicinos psichologų, psichoterapeutų, socialinių darbuotojų pagalba, atliekami psichologinės diagnostikos tyrimai, teikiamos individualios, poros ar šeimos narių konsultacijos.

Psichiatro konsultacija

Pirminė gydytojo konsultacija gali apimti keletą aspektų: paciento nusiskundimų, esamos gyvenimiškosios situacijos bei ankstyvosios (vaikystės) patirties įvertinimą, psichodiagnostinių tyrimų atlikimo reikalingumą, diagnozės formulavimą bei tyrimų ir gydymo plano sudarymą.

Pakartotinės konsultacijos metu įvertinamas skiriamo gydymo efektyvumas ir toleravimas, būsenos pasikeitimas,aptariamas kitų konsultantų įtraukimo į gydymą poreikis (psichologo, psichoterapeuto ar socialinio darbuotojo), tolimesnio medikamentinio gydymo rekomendacijų formulavimas ir gydymo pratęsimas.

Lotus medica - Psichiatro konsultacija
Lotus Medica Psichologo / psichoterapeuto konsultacija

Psichologo / psichoterapeuto konsultacija

Psichologo konsultacija yra efektyvi pagalba vaikams, paaugliams ir suaugusiems, apimanti probleminių situacijų analizę tiek šeimoje, tiek socialinėje aplinkoje. Konsultacijų metu dėmesys kreipiamas į išgyvenamų emocijų įsisąmoninimą bei galimus probleminės situacijos sprendimo būdus.

Psichologo konsultacija, įtraukiant vaiką/paauglį ir jo šeimos narius, yra neatsiejama vaikų ir paauglių psichikos sutrikimų gydymo dalis. Konsultacija padeda sudaryti veiksmų planą bei aptarti kylančias problemas jį įgyvendinant.

Psichologo konsultacija šeimai ar porai

Konsultacijos metu dėmesys kreipiamas į tarpasmeninių santykių problemas, ydingo bendravimo priežastis ir galimus sprendimo būdus. Šios konsultacijos itin prasmingos šeimoms/poroms išgyvenantiems santykių krizės laikotarpį, taip pat esant vieno ar kelių šeimos narių priklausomybėms (alkoholiui, narkotikams, azartiniams žaidimamas ir kt.). Šeimos psichologinės konsultacijos efektyvios gydant sutrikusius vaikus ir paauglius.

Socialinio darbuotojo konsultacija

Socialinio darbuotojo konsultacija – vis labiau populiarėjanti paslauga visame pasaulyje ir Lietuvoje. Ši konsultacija yra itin prasminga esant priklausomybių ligoms tiek sergančiam asmeniui, tiek jo šeimos nariams. Tai unikalus būdas užmegzti gydantį kontaktą su vaikais ir paaugliais. Taip pat būdas gauti atsakymus į gausius socialinius klausimus, tokius kaip reikiamos gydymo paslaugos aptarimas ir informacijos apie gydymo institucijas gavimas, neįgalumo ir darbingumo, teisinio veiksnumo, apgyvendinimo socialinės globos ar slaugos namuose klausimų analizė, medicinoje.

Kompleksinė kelių specialistų konsultacija

Esant specialisto rekomendacijai bei kliento pageidavimui, galima kelių specialistų konsultacija vienu metu, pavyzdžiui gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro ir psichologo ar socialinio darbuotojo. Tokiu būdu galimas visuminis būsenos ir kitų faktorių, įtakojančių sveikatą, įvertinimas bei išsamių rekomendacijų formulavimas.

Susisiekime

Statybininkų g. 16, LT-50120 Kaunas

Tel. +370 696 59955

El. paštas: info@lotusmedica.lt

Darbo laikas

   I – V 9:00-19:00

VI 10:00-14:00 (kas antrą šeštadienį)

VII Nedirbame