Pagridinis » Naujienos » Gauta padėka už bendradarbiavimą

Gauta padėka už bendradarbiavimą

Norime pasidžiaugti klinikos „Lotus Medica“ specialistų įvertinimu. 2023 m. balandžio 27 d., Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga, mūsų klinikoje apsilankė Jonavos rajono Socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Demidenko. Klinikos „Lotus Medica“ vadovei gyd. Ievai Šveikauskienei ji įteikė padėką už bendradarbiavimą. Jau ne pirmus metus vykdome bendrą projektą su Jonavos rajono Socialinių paslaugų centru. Bendradarbiaudami siekiame užtikrinti psichinės sveikatos stiprinimo ir psichoterapijos paslaugų teikimą Jonavos savivaldybėje gyvenantiems, įvaikintiems ar globėjų globojamiems vaikams, jų įtėviams, rūpintojams bei asmenims, ketinantiems tapti vaikų globėjais ar įtėviais.

Klinikos „Lotus Medica“ suaugusiųjų bei vaikų ir paauglių gydytojai psichiatrai, medicinos psichologai, socialiniai darbuotojai, bendradarbiaudami su Jonavos rajono Socialinių paslaugų centro komanda, teikia efektyvią ir kvalifikuotą pagalbą psichinės sveikatos klausimais. Vaikams bei jų globėjams ar įtėviams pagalba teikiama ne tik konsultacijų metų, bet ir atliekant psichodiagnostinius tyrimus, skiriant medikamentinį gydymą ar sudarant kompleksinės pagalbos planą, kuomet į sveikimo procesą įtraukiami keli skirtingų sričių specialistai ar vaiko ugdymo įstaiga.

Tikime, kad ankstyva psichologinė pagalba, laiku skirtas gydymas bei profesionalių specialistų rekomendacijos gali prisidėti ne tik prie sklandesnės vaikų raidos,  ugdymo proceso, bet ir prie asmeninės gerovės, pilnaverčio socialinio gyvenimo bei padėti išvengti didesnių sunkumų vėlesniame amžiuje.

Dėkojame už įvertinimą!

Susiję specialistai

Ieva Šveikauskienė

Klinikos vadovė, gydytoja psichiatrė
Gydau žmogų, o ne diagnozę.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Susisiekime

Statybininkų g. 16, LT-50120 Kaunas

Tel. +370 696 59955

El. paštas: info@lotusmedica.lt

Darbo laikas

   I – V 9:00-19:00

VI 10:00-14:00 (kas antrą šeštadienį)

VII Nedirbame