Pagridinis » Paslaugos » Psichoterapeuto konsultacija

Psichoterapeuto konsultacija

Pagrindiniai psichoterapeuto konsultacijos principai

Psichoterapeutas konsultacijoje kartu su klientu stengiasi kuo giliau tyrinėti žmogaus vidinį pasaulį, padėti klientui išjausti tam tikrus sudėtingus patyrimus, dėl kurių pablogėjo emocinė sveikata, taip pat stiprinti ne tik žmogaus psichologinę būklę, bet ir gerinti gyvenimo kokybę, keičiant išmoktus elgesio modelius, įsitikinimus. Psichoterapinių sesijų metu, sukurdamas saugų ir ilgalaikį santykį su klientu, psichoterapeutas veda žmogų link sąmoningo savęs suvokimo, pažinimo bei gebėjimo keistis.

Psichoterapija – ilgalaikis procesas, kurio trukmė priklauso nuo kliento situacijos sudėtingumo. Psichoterapeuto konsultacijos gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų, kol bus pasiekti klientą tenkinantys rezultatai. Dėl šios priežasties kreipiantis pagalbos į psichoterapeutą, verta žinoti, jog konsultacijos reikalauja asmeninių pastangų ir nuoširdaus noro ne tik išspręsti iškilusias problemas, bet ir gilintis į savo vidinę būseną, prisiminti įvykius, kurie gali kelti nemalonius jausmus bei juos dar kartą išgyventi psichoterapeuto kabinete. Svarbu suprasti, jog nelengvas darbas psichoterapijoje su savo emocijomis ir išgyvenimais veda prie itin prasmingų, teigiamų pokyčių.

Psichoterapeuto konsultacija Kaune, klinikoje „Lotus Medica“ vyksta saugioje aplinkoje, išlaikant kliento duomenų konfidencialumą. Mūsų klinikos psichoterapeutai klientus gali konsultuoti ne tik kontaktiniu būdu, bet ir internetu, nuotolinėje erdvėje (konsultacijų kaina nesiskiria). Laiką kontaktiniam vizitui arba nuotoliniam pokalbiui su psichoterapeutu reikalinga rezervuoti susisiekus su klinikos administracija, telefonu +370 696 59955 arba el. paštu info@lotusmedica.lt.

Susisiekime

Statybininkų g. 16, LT-50120 Kaunas

Tel. +370 696 59955

El. paštas: info@lotusmedica.lt

Darbo laikas

   I – V 9:00-19:00

VI 10:00-14:00 (kas antrą šeštadienį)

VII Nedirbame