Pagridinis » Specialistai » Psichologai

Psichologai

Ingrida Nauburaitienė

Medicinos psichologė, suaugusių psichologė
Tikiu, kad kiekvienas žmogus savyje turi stiprybės įveikti iššūkius.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Indrė Ambraziūnienė

Medicinos psichologė, KET specialistė
Terapijoje kviečiu įsisąmoninti mintis ir pasirinkimus, kartu ieškoti išėjimo iš užburtų ratų savo sunkumuose.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Ieva Pečiulienė

Medicinos psichologė, KET specialistė
Psichoterapijos metu skatinu patį žmogų tapti aktyviu psichoterapijos dalyviu, ieškant naujų minčių ir elgesio būdų.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Renata Preikšaitė

Suaugusių medicinos psichologė, egzistencinės krypties terapeutė
Psichoterapijos metu kuriu saugią aplinką, dialogą, jautriai gilinuosi į tai, kaip žmogus išgyvena savo sunkumus.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Giedrė Išganaitienė

Medicinos psichologė, KET specialistė
Bendraudama su pacientu stengiuosi sukurti kuo šiltesnį, nuoširdesnį bei pasitikėjimu grįstą ryšį.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Giedrė Starkevičiūtė

Medicinos psichologė, suaugusių psichologė
Pasitikėjimas, palaikymas ir pagarba kiekvieno unikalumui – tai vertybės, kuriomis vadovaujuosi psichologo darbe.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Dovilė Navikienė

Medicinos psichologė, vaikų ir paauglių/suaugusių psichologė
Psichologo konsultacijų metu atsiveria galimybės plačiau suprasti save, išdrįsti keisti mintis bei elgesį sau palankia kryptimi.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Milita Judzinskė

Medicinos psichologė, vaikų ir paauglių psichologė
Mano tikslas – padėti pažinti iškilusių problemų priežastis ir kartu ieškoti efektyvių jų sprendimo būdų.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Monika Medzevičienė

Medicinos psichologė
Mano gyvenimo credo: „Yra tik viena tikra vertybė – tai žmogaus ryšys su kitu žmogumi“
Konsultuoja šiomis kalbomis

Laima Tamavičienė

Medicinos psichologė
Psichologinis įvertinimas – mane itin dominanti darbo sritis, suteikianti galimybę pažinti žmogų.
Konsultuoja šiomis kalbomis

Registracija

Telefonu: +370 696 59955

El.paštu: info@lotusmedica.lt

Registracija internetu

Individualios psichologo konsultacijos

Suaugusiųjų psichologo konsultacija – efektyvi pagalba, apimanti probleminių situacijų analizę tiek šeimoje, tiek socialinėje aplinkoje. Konsultacijų metu dėmesys kreipiamas į išgyvenamų emocijų įsisąmoninimą, atitinkamo elgesio ar požiūrio keitimo modelius, pozityvių pokyčių siekimą. Užmezgęs kontaktą, psichologas kartu su klientu ieško tinkamiausio iškilusios problemos sprendimo būdo.

Kaip išsirinkti psichologą/psichologę?

Specialisto paieškose svarbu vadovautis ne tik artimųjų rekomendacijomis, atsiliepimais ar vidine nuojauta, bet ir išanalizuoti įgytą žmogaus išsilavinimą, sukauptą konsultavimo patirtį, domėjimosi sritis, kurios atskleidžia, kokių problemų sprendime psichologas specializuojasi. Tarkime, vienas specialistas gali suteikti efektyvią pagalbą sprendžiant santykių problemas, o kitas psichologas žinias labiau gilina depresijos įveikimo srityje. Dėl šios priežasties, renkantis specialistą, svarbu pasidomėti jo veiklos kryptimis, kad konsultacijos būtų kuo efektyvesnės.

Jeigu jums reikalingas psichologas Kaune individualiai konsultacijai arba santykių psichologas porai, klinikoje „Lotus Medica“ galite atrasti kompetetingus, nuolat tobulėjančius ir, svarbiausia, nuoširdžiai norinčius padėti klientui specialistus. Psichologai klinikoje konsultuoja dėl nerimo, depresijos, panikos atakų, krizinių situacijų, priklausomybių, skyrybų, motyvacijos trūkumo bei kitais klientui aktualiais klausimais. Konsultacijos gali vykti ne tik lietuvių, bet ir anglų bei rusų kalbomis.

Patarimai prieš apsilankant pirmą kartą pas psichologą

Prieš apsilankant pas psichologą rekomeduojama įsivardinti, kokios problemos sprendimas jums šiuo metu yra aktualiausias. Svarbu paminėti, kad konsultacijų pradžioje ar eigoje galite jausti nemalonius jausmus, tokius kaip susierzinimas, pyktis, kurie su laiku keisis užmezgant vis atviresnį kontaktą su psichologu ir priartėjant prie problemų sprendimo, tad šių pojūčių nereikėtų išsigąsti. Psichologai konsultacijoje sukuria saugią atmosferą, skirtą dalintis savo patyrimais ir emocijomis. Pakeisti konsultuojantį specialistą būtina tuomet, jeigu konsultacijų metu su pasirinktu psichologu jaučiatės nesaugiai ar matote, kad jis nesilaiko profesinės etikos.

Psichologas internetu – ar tai įmanoma?

Psichologas internetu gali suteikti ne tik skubias konsultacijas ištikus krizinei situacijai, bet ir teikti reguliarią pagalbą klientams, negalintiems lankytis kontaktiniuose vizituose. Konsultacijos nuotoliniu būdu itin reikšmingos tiems žmonėms, kuriems psichologinė pagalba sunkiau prieinama savame mieste ar gyvenant užsienyje, kuomet su specialistu iškilusias bėdas norisi aptarti gimtąja kalba, taip pat tokiais atvejais, kai į vizitus sudėtinga atvykti dėl ligos, saviizoliacijos. Dėl šios priežasties privatus psichologas Kaune, klinikoje „Lotus Medica“, klientus į konsultacijas priima ne tik kontaktinių vizitų metu, bet ir nuotoliniu būdu. Internetinio psichologo pagalba – greitas ir efektyvus būdas nedelsiant spręsti iškilusius sunkumus.

Porų psichologo konsultacija

Skirtingai nei individualioje psichologo konsultacijoje, santykių psichologas gilinasi į dviejų asmenų tarpusavio ryšį, padeda klientams geriau pažinti ne tik vienas kitą, bet ir suprasti savo antrosios pusės jausmus, lūkesčius bei poreikius. Konsultacijų metu dėmesys kreipiamas į tarpasmeninių santykių problemas, ydingo bendravimo priežastis ir galimus sprendimo būdus.

Kada vertėtų kreiptis į porų santykių psichologą? Ar apsilankymas pas specialistą gali padėti išsaugoti santykius?

Santykių psichologas porai gali būti reikalingas tuomet, jeigu:

  • vienas ar abu poros nariai svarsto apie skyrybas, išgyvenama santykių krizė;
  • poros santykiai yra įtempti, dažnai vyksta konfliktai;
  • vienas iš partnerių turi sudėtingų problemų ir nepavyksta jų išspręsti;
  • sunku atrasti kompromisus bei susikalbėti;
  • santykiuose jaučiamas atšalimas.

Tarpusavio santykiai poroje ar šeimoje yra nuolatinis dviejų asmenų darbas, tad iškilus sunkumams, santykių psichologas gali tik padėti pagerinti bendravimo kokybę, atrasti kompromisą konfliktinėse situacijose, geriau vienas kitą suprasti. Tarpusavio santykių ar santuokos psichologas išsaugoti tik savo jėgomis negali, tam reikalingas abiejų partnerių įdirbis ir noras kartu išspręsti iškilusius sunkumus.

Nebijokite kreiptis pagalbos

Susidūrus su sunkumais, tinkamai pasirinktas specialistas gali padėti jums labiau pasitikėti savimi, paskatinti teigiamus pokyčius, atrasti vidinę ramybę.

Psichologas Kaune, klinikoje „Lotus Medica“, kontaktiniams vizitams priima adresu Statybininkų g. 16, Kaunas. Jūsų pasirinktas klinikos psichologas internetu gali konsultuoti „Google Meet“ vaizdo pokalbių platformoje. Patiksliname, kad suaugusiųjų psichologai klinikoje konsultuoja asmenis nuo 18 metų.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad poros konsultacijos kaina skiriasi nuo individualios konsultacijos, kadangi santykių psichologas Kaune, klinikoje „Lotus Medica“, dviejų asmenų konsultavimui skiria ilgesnės trukmės vizitą (kainyną rasite ČIA).

Konsultacijos laiką bei išankstinį apmokėjimą už nuotolinius pokalbius reikalinga suderinti su klinikos administracija telefonu +370 696 59955 arba el. paštu info@lotusmedica.lt.

Susisiekime

Statybininkų g. 16, LT-50120 Kaunas

Tel. +370 696 59955

El. paštas: info@lotusmedica.lt

Darbo laikas

   I – V 9:00-19:00

VI 10:00-14:00 (kas antrą šeštadienį)

VII Nedirbame